Kukesi pa demtime pret BylisinPër herë të parë në këtë sezon me grup të plotë lojtarësh dhe pa dëmtime Shpëtim Duro po përgatit Kukësin për ndeshjen delikate me Bylisin. Tekniku thotë për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *