SPEISBEIS+Pēc ilgāka klusuma perioda 15.jūlijā, tieši vasaras vidū, Liepāju atkal ierībinās vietējie elektroniskās mūzikas underground aktīvisti ar kārtīgu reivu vecajā kurpju fabrikā, jeb KU:FA.
Šoreiz pasākums godinās projektu APOLLO-SOYUZ, kas 1975.gada 15.jūlijā palaida kosmosā divas raķetes no ASV un PSRS, lai tur simboliski paspiestu viens otram roku aukstā kara laikā. Šo grandiozo notikumu vēlamies atdzīvināt, jo, mūsuprāt, tieši šādi simboliski rokasspiedieni (un nemaz nav jāšaujas kosmosā) ir tas, kas pietrūkst arī mūsu sabiedrībā un ne tikai.
SPEISBEIS+ pasākumā būs baudāmi electro/techno/drum&bass/jungle bīti, kurus piedāvās gan vietējie Liepājas, gan viesu DJ. Savukārt vizualizāciju meistari jeb VJ sagādās iespaidīgus pārsteigumus radot kosmisku atmosfēru.
Pasākumu organizē apvienības NONSENSS, JET-OPERATION un POLARITIES, kas jau kādu laiku atdzīvina Liepājas underground elektroniskās mūzikas kultūru.

APOLLO crew:

DJ MELNIZZ [BIO.CODES]
DJ NERONE [POLARITIES]
DJ FANATIC [JET-OPERATION]
DJ DEELIS [NONSENSS]
DJ APOLLO -8 [NONSENSS]

SOYUZ crew:

VJ RV
VJ DR AGNETA
VJ K/BIT
VJ COREFEE
VJ -8 [NONSENSS]

Norises vieta: KU:FA (vecā kurpju fabrika Bāriņu ielā 1, Liepājā)

Sākums 22:00

Ieeja pret ziedojumiem, minimālais ziedojums 1,5 LVL. Visi iegūtie līdzekļi tiks izlietoti šim pasākumam un šīs kultūras attīstībai Liepājā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *