Swedbank čempioni



Šogad Latvijas Banku Kauss basketbolā norisinājās jau 24. reizi un Swedbank komandām šī gada turnīrs izdevās ļoti veiksmīgs!

Swedbank dāmu komanda pirmo reizi dāmu 3×3 turnīrā izcīnīja vietu lielajā finālā, kur bija jāspēlē pret 2016. gada vicečempionēm – SEB banka komandu. Finālā noritēja bezkompromisu cīņa, bet veiksme tomēr nedaudz vairāk bija SEB banka pusē, kas prata uzvarēt spēlē ar 14:10. Tādējādi Swedbank komanda izcīnīja 2.vietu un ieguva sudraba medaļas, kas ir pirmās medaļas Swedbankai dāmu turnīra vēsturē!

Individuālajās tālmetienu sacensībās Swedbank komandas līdere Alise Sāmīte 1 minūtes laikā realizēja 8 tālmetienus, kas bija labākais rezultāts starp dāmām, kas ļāva Alisei kļūt par pirmo Swedbank pārstāvi, kas uzvarējuši šajā konkursā.

Swedbank kungu komanda emocijām bagātā fināla spēlē tikās ar DNB komandu. Līdzjutēju dzīti uz priekšu Swedbank kungu komanda ar rezultātu 55:49 spēja izcīnīt uzvaru lielajā finālā, tādējādi triumfējot šī gada turnīrā un izcīnot jau 10. čempiona titulu turnīra vēsturē! Spēlē lielisku sniegumu demonstrēja Armands Ošiņš, kurš guva 21 punktu, kā arī tika atzīts par visa turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *